EZS zabezpečení

You Are Here: Home / EZS zabezpečení

Jsme cerfikovaným dodavatelem zabezpečovacích systémů PARADOX, v případě že chcete zabezpečit Váš objekt ať již se jedná o chatu, karavan, dům či celou firmu navrhneme Vám odpovídající řešení přesně tak jak bude vyhovovat Vašim požadavkům na bezpečnost a ekonomiku pořízení i provozu, také je třeba upozornit že zabezpečovací systémy paradox lze propojit např s osvětlením domu, dálkovým otevíráním brány případně s jakýmkoliv dalším elektrickým zařízením kterému ústředna na dálku může říct kdy se má vypnout a zapnout, případně lze nastavit události automaticky třeba při sepnutí určitých čidel.

V případě zabezpečení máte několik základních možností, ať už se rozhodnete pro jakoukoliv prosím neváhejte nás kontaktovat pro případnou konzultaci vhodnosti Vámi zamýšleného řešení případně Vám vypracujeme i cenový návrh dodávky celého systému vč. instalace na klíč.

Bezdrátový systém Magelan 6250 – cenově nejvýhodnější možnost – ústředna s klávesnicí, bezpečnostní čidla se připojují zásadně jen bezdrátově což velmi usnadňuje a i výrazně zlevňuje instalaci, umí pro vyvolání poplachu volat na telefon přes pevnou telefonní síť či mobilní síť – dokonce lze použít i dvě simkarty každou od jiného operátora aby se pedešlo obejití spuštění poplachu výpadkem jedné části mobilní sítě. Samozřejmostí je již v základu záložní zdroj napájení pro případ výpadku energie.

 

 

 

 

Magelan 5050 – Ústředna pro bezdrátový i drátový zabezpečovací systém. Ústředna Paradox MG5050 má 32 zón, což plně stačí pro plnohodnotné zabezpečení například kanceláře, bytu či rodinného domu. Výhodou bezdrátového systému Magellan je možnost doplnění systému o další moduly a jednoduché programování z klávesnice nebo přes SW Winload, Babyware (307USB, IP100, PCS modul, modem). Systém umožňuje zastřežit Plně, Stay (Částečné), Sleep (Noční). Díky této funkci můžete Vy i celá Vaše rodina v klidu spát a zabezpečovací systém Magellan se postará o Vaše bezpečí.

 

 

 

 

EVOHD ústředna systému PARADOX INSIGHT – je průlom v zabezpečovacích systémech kombinující klasické zabezpečení s kontrolou pomocí videa za kombinovaných pohybových detektorů s video kamerou HD77 / HD77W. Tato revoluční zabezpečovací ústředna nabízí 192 zón a 5 PGM výstupů s výkonnějším spínaným zdrojem napětí až do celkové zátěže 2.5A. EVOHD má všechny vlastností stejné jako EVO192 s komunikační sběrnicí MULTIBUS, podpora přístupu osob a jeho evidenci a rozšíření na bezdrátové prvky detekce poplachu a narušení. Z tohoto důvodu EVO192 ji nabízíme pouze na vyžádání.