Tepelná čerpadla 23KW topný výkon + 14kW bivalentní zdroj tepla

You Are Here: Home / Zákaznický monitoring zařízení – veřejný portál / Tepelná čerpadla 23KW topný výkon + 14kW bivalentní zdroj tepla

Instalace 5 ks Tepelných čerpadel Fujitsu General 07LMCA (3kW topný výkon) jednoho kusu 12LMCA (5Kw topný výkon) a jednoho kusu TČ Sencor 3kW topný výkon – součástí instalace jsou elektrické topné kabely v přízemí budovy o výkonu 6kW a elektrokotel o výkonu 9kW jako bivalentní záložní zdroj tepla.

Cena takovéto ukázkové instalace u klienta vychází na zhruba 150.000,- bez DPH v ceně je zahrnuta technologie, montáž, doprava po jižních čechách, potrubí od vnitřních k vnějším jednotkám, elektrická kabeláž. V ceně není zahrnuto řízení HDO (hlídání denního a nočního proudu), bivalentní zdroj tepla a tento dálkový dohled, pokud jej požadujete kontaktujte nás pro výpočet celkové ceny.
Instalace pro nás provádí firma s dlouholetou praxí v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel, taktéž zajišťují veškerý záruční a pozáruční servis u klienta – pokud potřebujete konkrétní nabídku pro Váš dům nebo provozovnu neváhejte nás kontaktovat.

Aktuální měřené hodnoty:

pozn: u HDO platí že 0= nízký tarif a 1=vysoký tarif

 

 

Grafy s historií naměřených hodnot cca 36 hodin zpět:
Chcete monitorovat vaši instalaci ? Nabízíme výrobu a dálkovou správu monitorovacích systémů na klíč – samozřejmě monitoring upravíme přesně podle Vašich přání a dle Vašeho zadání. Pokud máte zájem o nabídku tak nás prosím kontaktujte.