Solární elektrárna 1500Wp – Suchdol

You Are Here: Home / Zákaznický monitoring zařízení – veřejný portál / Solární elektrárna 1500Wp – Suchdol

Informace o aktuální výrobě panelů + grafy proudu z panelů.

 

Kofigurace systému:

Kombinovaný měnič Axpert o výkonu 2400W s MPPT regulátorem dobíjení do výkonu 1500Wp

LifePO4 baterie vč. aktivního balancování 160Ah 24V – nastavena na max. živnotnost, tzn využitelná kapacita cca 3kWhod a životnost baterie více než 20 let.

2x solární panel 300Wp -celkem 600Wp – orientace jihozápad, sklon cca 45st

15x solární panel 55Wp – celkem 825Wp orientace jihovýchod, skon cca 30st

takto orientovaná solární pole zajistí průběžnou denní výrobu bez velké špičky v poledne, ale s rychlým náběhem výroby hned ráno, a stabilní výrobou prakticky až do západu slunce, hlavně v zimě nebude celkový výkon téměř nikdy přes 1000Wp, takže by bylo možno přidat ještě další panely s orientací na JIH o kapacitě cca 500Wp se sklonem alespon 60st (kvůli letním měsícům kdy je slunce vysoko v nadhlavníku) aniž by se překročila kapacita solárního regulátoru.

Aktuální hodnoty: Napětí baterie, Výkon FV pole v procentech a ve watech.

 

Aktuální hodnoty: Venkovní teplota na severní straně budovy, teplota v technické místnosti a teplota chladiče hybridního měniče

Vstup 230V z veřejné distribuční sítě a výstup 230V z elektrárny ve watech.

 

Grafy hodnot elektárny za posledních 36 hodin:


Chcete monitorovat vaši instalaci, elektrické zařízení, spotřeby v objektech apod ? Nabízíme výrobu a dálkovou správu monitorovacích systémů na klíč – samozřejmě monitoring upravíme přesně podle Vašich přání a dle Vašeho zadání. Pokud máte zájem o nabídku tak nás prosím kontaktujte.